ABS wall clock Ali
Από
9,85 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 12,16 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 12,16 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 15,08 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-4451-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS wall clock Ali"
Plastic wall clock with a detachable clock face for personalisation. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM3-AA-LR6 |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 58.5 x 26.5 x 58.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 58.5 x 26.5 x 58.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.24 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 240 |
| Ύψος: | 46mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9105210000 |
| Βάρος: | 590g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, MSDS, BSCI |
| Υλικός: | ABS, Paper, HIPS |
Σύνδεση