ABS trolley Alaric
Από
47,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 58,70 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 58,70 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 72,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1198838-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS trolley Alaric"
ABS trolley 20-inch with a hard-shell design, 8 caster wheels (4x2), and a three-level metal handle system. It includes a top plastic handle, a combination lock (non-TSA), and a laser engraving plate with 3M tape. The interior, lined with 210D material, has three compartments: a U-style zipper pocket, a mesh pocket, and X-style webbing with a buckle. Capacity: 30L. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 36 x 22 x 57 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 22 x 57 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3.67 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.67 |
| QuantityOnPallet: | 26 |
| Ύψος: | 560mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202125000 |
| Βάρος: | 2670g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 350mm |
| Πλάτος: | 195mm |
| Υλικός: | ABS, Aluminium, Metal, PP, Polyester 210D, TPE, Zinc alloy |
Σύνδεση