ABS tracker Gerard
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,43 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 41 x 29.5 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 29.5 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 37mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8531807000 |
| Βάρος: | 10g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | IEC 60950-1, EMC, EN 62479:2010, MSDS, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, UKCA, EN 300 328 (RED), Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, D.o.c. RED UKCA, UN38.3, BSCI |
| Πλάτος: | 7mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση