ABS thermometer Roxanne
Από
2,16 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,67 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,67 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,31 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6201-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS thermometer Roxanne"
ABS thermometer with LCD display anda suction cup. Examines the temperature of the environment automatically six times per minute. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR54 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 28 x 20 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 28 x 20 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.79 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 17mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025190090 |
| Βάρος: | 14g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 65mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC, D.o.C EMC/CE, Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | ABS, Acrylic, LCD |
Σύνδεση