ABS text highlighter Mica
Από
0,55 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,84 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8672-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS text highlighter Mica"
ABS and PP highlighter with three colors.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 27 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 27 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.17 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608200000 |
| Βάρος: | 17g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 70mm |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, BSCI |
| Πλάτος: | 70mm |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση