ABS text highlighter Lavi
Από
0,53 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,81 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1052-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS text highlighter Lavi"
ABS highlighter with three colors.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 41 x 39 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 39 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.82 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 14400 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608200000 |
| Βάρος: | 22g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 90mm |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PAHs, Lead |
| Πλάτος: | 80mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση