ABS text highlighter Laurel
Από
0,42 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,52 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,52 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1060-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS text highlighter Laurel"
ABS syringe-shaped highlighter.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 76 x 25 x 18.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 76 x 25 x 18.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 18000 |
| Ύψος: | 135mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608200000 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Υλικός: | ABS, AS |
Σύνδεση