ABS text highlighter Ella
Από
1,64 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,02 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,02 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8535-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS text highlighter Ella"
ABS highlighter with four colors, screen cleaner, and an extendable keyboard brush.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 50.5 x 24 x 48.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 50.5 x 24 x 48.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.51 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.16 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 119mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608200000 |
| Βάρος: | 46g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 95mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Washing/Cleansing 2009/48/EC, Safety Data Sheet (SDS) |
| Πλάτος: | 17mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση