ABS text highlighter Brodie
Από
0,96 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1071-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS text highlighter Brodie"
ABS and PP highlighter with 5 colors.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 40 |
| OuterBoxDimension: | 53.5 x 40 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 53.5 x 40 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 5600 |
| Ύψος: | 19mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608200000 |
| Βάρος: | 43g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | MSDS |
| Υλικός: | ABS, PP |
Σύνδεση