ABS tape measure Zuzanna
Από
2,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,06 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,06 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6525-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Zuzanna"
ABS and metal tape measure (3 meter) with belt clip and wrist strap.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 45 x 23.5 x 15 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 23.5 x 15 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3240 |
| Ύψος: | 57mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 99g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 75mm |
| Πιστοποιητικά: | Material measure of length, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 26mm |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση