ABS tape measure Selina
Από
3,86 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,90 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1350407-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Selina"
ABS tape measure with magnetic side for easy attachment to metal surfaces. Features a 19 mm wide metal tape with 5 meter length, showing both centimeters and inches. Includes a pushbutton on the topside for lock and release function and a polyester wrist strap. Packed individually in a brown carton box with illustration.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 16.5 x 24.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 16.5 x 24.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 60mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 181g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πλάτος: | 34mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Polyester |
Σύνδεση