ABS tape measure Ramos
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,87 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 42 x 30.5 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 42 x 30.5 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.16 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 62mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017809000 |
| Βάρος: | 119g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 73mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 37mm |
| Υλικός: | ABS, Steel, TPR |
Σύνδεση