ABS tape measure Maximus
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,39 € |
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 48.5 x 18.5 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 48.5 x 18.5 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.63 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.56 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1800 |
| Ύψος: | 70mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017809000 |
| Βάρος: | 216g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 70mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, EU Type of Examination (Module B), Lead |
| Πλάτος: | 42mm |
| Υλικός: | ABS, Steel |
Σύνδεση