ABS tape measure Jeff
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,83 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,83 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,51 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 34 x 29.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 34 x 29.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 60mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 113g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 96mm |
| Πλάτος: | 22mm |
| Υλικός: | ABS, Bamboo |
Σύνδεση