ABS tape measure Iris
Από
3,40 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,21 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7899-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Iris"
ABS and steel tape measure (5 meter) with a scale in centimetres and inches, belt clip, and wrist strap.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 50 x 29.5 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 29.5 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.82 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.76 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2160 |
| Ύψος: | 75mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017809000 |
| Βάρος: | 183g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 84mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, EU Type of Examination (Module B), Lead |
| Πλάτος: | 36mm |
| Υλικός: | ABS, Steel, TPR |
Σύνδεση