ABS tape measure Emmanuel
Από
3,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,07 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,07 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3145-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Emmanuel"
Metal and rubber tape measure (5 meter) with a wrist strap and belt clip attachment. Only in centimetres.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 37 x 23 x 18 cm |
| OuterCartonDimension: | 37 x 23 x 18 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 48 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 72mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 155g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 79mm |
| Πιστοποιητικά: | Material measure of length, Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 26mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Rubber |
Σύνδεση