ABS tape measure Effran
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,99 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,99 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,71 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 40 x 20.5 x 29.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 20.5 x 29.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.04 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 58mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017809000 |
| Βάρος: | 82g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 65mm |
| Πιστοποιητικά: | Material measure of length, Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 31mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Rubber |
Σύνδεση