ABS tape measure Dorothy
Από
1,98 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,44 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,44 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,03 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172198-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Dorothy"
ABS tape measure with a polyester wristband. 3 meters in length. Tape made from metal (16 mm), printed with both centimeters and inches. Includes a push button with a lock. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 10 |
| OuterBoxDimension: | 40.5 x 28.4 x 20.3 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.5 x 28.4 x 20.3 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 112g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 55mm |
| Πλάτος: | 55mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση