ABS tape measure Donald
Από
3,06 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,78 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,78 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172197-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Donald"
ABS tape measure. 5 meters in length. Tape made from metal (19 mm) printed with both centimeters and inches. Ultrasonically assembled (screwless). Includes push button with lock. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 10 |
| OuterBoxDimension: | 26.5 x 19 x 34.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 26.5 x 19 x 34.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.3 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2340 |
| Ύψος: | 70mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 172g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 69mm |
| Πλάτος: | 27mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση