ABS tape measure Diane
Από
2,28 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,82 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,82 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,50 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172196-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Diane"
ABS tape measure. 3 meters in length. Tape made from metal (16 mm) printed with both centimeters and inches. Ultrasonically assembled (screwless). Includes push button with lock. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 10 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 18.5 x 30.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 18.5 x 30.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.64 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 56mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 100g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 56mm |
| Πλάτος: | 26mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση