ABS tape measure Brooke
Από
1,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,00 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,00 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,48 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2147-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Brooke"
ABS tape measure (2 meter) with spirit level, memo pad, pen with blue ink, and belt clip.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 41.5 x 37 x 23.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 41.5 x 37 x 23.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 144 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4032 |
| Ύψος: | 32mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 71g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 80mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Nickel, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 61mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Paper |
Σύνδεση