ABS tape measure Arianne
Από
2,07 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,17 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3141-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Arianne"
Metal and rubber tape measure (2 meter) with a wrist strap and belt clip attachment.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 39.5 x 21.5 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 39.5 x 21.5 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.94 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.92 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 5760 |
| Ύψος: | 58mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017809000 |
| Βάρος: | 67g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 62mm |
| Πιστοποιητικά: | Material measure of length, Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 24mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Rubber |
Σύνδεση