ABS tape measure Akira
Από
2,47 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,05 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,05 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,78 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1350406-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Akira"
ABS tape measure with magnetic side for easy attachment to metal surfaces. Features a 16 mm wide metal tape with 3 meter length, showing both centimeters and inches. Includes a pushbutton on the topside for lock and release function and a polyester wrist strap. Packed individually in a brown carton box with illustration.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 37.5 x 28.5 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 37.5 x 28.5 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4320 |
| Ύψος: | 54mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 103g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 54mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Polyester |
Σύνδεση