ABS tape measure Ahsan
Από
3,61 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,53 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6526-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tape measure Ahsan"
ABS and metal tape measure (5 meter) with belt clip and wrist strap. Only in centimetres.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 12 |
| OuterBoxDimension: | 43 x 27.5 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 43 x 27.5 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 48 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2016 |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017801000 |
| Βάρος: | 186g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 95mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Material measure of length, BSCI |
| Πλάτος: | 75mm |
| Υλικός: | ABS, Metal |
Σύνδεση