ABS tablet and mobile phone holder Romina
Από
0,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,88 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,88 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,09 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8842-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS tablet and mobile phone holder Romina"
ABS, foldable phone stand with silicone tips. Suitable for both smartphones and tablets.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 250 |
| OuterBoxDimension: | 31.5 x 29.5 x 20.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 31.5 x 29.5 x 20.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.51 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10.24 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 24000 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 20g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 134mm |
| Πλάτος: | 40mm |
| Υλικός: | ABS, Silicone |
Σύνδεση