ABS table tennis set Melinda
Από
13,25 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 16,36 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 16,36 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 20,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-839508-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS table tennis set Melinda"
ABS Table tennis set. Including 2 bats, an extendable net, 3 balls. Packed in rPET pouch.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 62.5 x 39 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 62.5 x 39 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14 |
| QuantityOnPallet: | 320 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506400000 |
| Βάρος: | 565g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 300mm |
| Πιστοποιητικά: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 220mm |
| Υλικός: | ABS, PE, PP, Poplar, rPET |
Σύνδεση