ABS speaker Jude
Από
6,72 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,30 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,30 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7631-006999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS speaker Jude"
ABS speaker (2W) with wireless technology for music and handsfree calls in the shower, waterresistant. With suction cup to place on smooth surfaces. Battery life: approx. 2 hours.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 46.5 x 36 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 46.5 x 36 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 60 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.97 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2160 |
| Ύψος: | 55mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Βάρος: | 140g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, Battery 2006/66/EC, IEC 62133, EN 62479:2010, EMC, D.o.c. EMC/UKCA, Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, EMC (EN 301 489-1), RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση