ABS smart watch Dominic
Από
33,62 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 33,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 33,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 41,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9415-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS smart watch Dominic"
ABS and PC smart watch with TPU wristband and wireless technology. Watch has a 1,54” IPS display and is IP67 waterproof. Functions: time, steps, distance, calories, heartrate, bloodpressure, notifications, phone finder, and more. Including USB cable.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 37.5 x 33.5 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 37.5 x 33.5 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9102190000 |
| Βάρος: | 125g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 44mm |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, Air-Safe Transport of Goods, UN38.3, Sea-Safe Transport of Goods, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EN 300 328 (RED), EN 62368, EMC (EN 301 489-1), EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.C. RED |
| Πλάτος: | 37mm |
| Υλικός: | ABS, PC |
Σύνδεση