ABS smart phone holder Sienna
Από
3,13 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,87 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,87 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7311-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS smart phone holder Sienna"
ABS smart phone holder for in the car. Attaches to the air vent. Place the metal plate on the back of the phone (adhesive) and the phone will be held in place by a magnet.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 22 x 21 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 21 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.64 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 4.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 50mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 34g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 40mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 36mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Rubber |
Σύνδεση