ABS small hygrometer Kinsley
Από
2,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,31 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,31 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,10 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1015148-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS small hygrometer Kinsley"
ABS small hygrometer. Shows temperature and humudity. Foot stand on backside. Including batteries. Individually packaged in a white box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 29 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 29 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 28800 |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9025804089 |
| Βάρος: | 20g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 43mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC |
| Πλάτος: | 43mm |
| Υλικός: | ABS, Glass |
Σύνδεση