ABS selfie stick Ursula
Από
0,98 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7248-007999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS selfie stick Ursula"
ABS telescopic selfie stick, expandable to a maximum length of 61 cm, with an EVA foam handle. Including a selfie shutter button on the handle and cable with plug, approx. 33 cm long.
| Colour: | Orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 33.5 x 31.5 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 33.5 x 31.5 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.73 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.8 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9620009190 |
| Βάρος: | 63g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 610mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, BSCI |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση