ABS safety light Ofelia
Από
2,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,51 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,51 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7246-019999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS safety light Ofelia"
ABS safety light with COB LED lights in both white and red. With strong magnets, the front and back are connected by a silicone strap. Batteries included.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-CR1220 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 35.2 x 34 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 35.2 x 34 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 16800 |
| Ύψος: | 19mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8531807000 |
| Βάρος: | 28g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 73mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62471:2008 (LVD), MSDS, BSCI |
| Πλάτος: | 29mm |
| Υλικός: | ABS, Metal, Silicone |
Σύνδεση