ABS safety light Liam
Από
1,10 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,36 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,36 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,69 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8105-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS safety light Liam"
ABS heart-shaped flashing safety light with a clip attachment. Batteries included.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 58 x 28 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 58 x 28 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 17500 |
| Ύψος: | 11mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8531807000 |
| Βάρος: | 16g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 50mm |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, EN 62471:2008 (LVD), PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC |
| Πλάτος: | 49mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση