ABS safety light Joanne
Από
1,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8219-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS safety light Joanne"
ABS safety light with two settings: constant and blinking. Comes with a clip to attach the light.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 55 x 27 x 25.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 55 x 27 x 25.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.4 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 12000 |
| Ύψος: | 18mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8531807000 |
| Βάρος: | 32g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 56mm |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, AZO Dyes/Amines, UKCA, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3, EN 62471:2008 (LVD), EMC |
| Πλάτος: | 28mm |
| Υλικός: | ABS, Polyester, Rubber, PS |
Σύνδεση