ABS ruler with calculator Heather
Από
2,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,06 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,06 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,79 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2917-032999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ruler with calculator Heather"
ABS ruler (20 cm) with a solar powered eight-digit calculator.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 31.5 x 31 x 49 cm |
| OuterCartonDimension: | 31.5 x 31 x 49 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.84 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 9mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8470100000 |
| Βάρος: | 62g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 215mm |
| Πιστοποιητικά: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS |
| Πλάτος: | 55mm |
| Υλικός: | ABS, Rubber |
Σύνδεση