ABS ruler Karl
Από
1,88 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,88 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6632-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS ruler Karl"
ABS foldable ruler (2 meter) with scale in centimetres. Scale printed on one side only. For promotional use only.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 27.5 x 17.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 27.5 x 17.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4500 |
| Ύψος: | 27mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9017809000 |
| Βάρος: | 92g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 230mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Πλάτος: | 15mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση