ABS reflective strips Daniela
Από
3,12 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,85 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,85 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,77 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1424-003999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS reflective strips Daniela"
Set of ten reflective strips for bicycle spikes.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 42.5 x 33 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 42.5 x 33 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 8mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 30g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 133mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Πλάτος: | 133mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση