ABS rechargeable bicycle lights Elisabeth
Από
6,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,78 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,78 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 9,65 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1107133-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS rechargeable bicycle lights Elisabeth"
ABS and silicone rechargeable bicycle lights (set of two) featuring 3 LED lights with 4 lighting modes and a 650mAh battery capacity. Individually packaged in a brown carton box.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | NiMH 600mAH cell, rechargeable |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 31 x 58 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 31 x 58 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 900 |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8512100000 |
| Βάρος: | 90g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 50mm |
| Πλάτος: | 45mm |
| Υλικός: | ABS, Acrylic, Silicone, Alluminium alloy with chrome plated |
Σύνδεση