ABS pull light Kirby
Από
2,78 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 4,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-6984-019999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS pull light Kirby"
ABS pull light with a PVC light bulb (1W) LED light. Packaged in a white box. Batteries included.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 20 |
| OuterBoxDimension: | 53 x 34 x 54 cm |
| OuterCartonDimension: | 53 x 34 x 54 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.64 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 1440 |
| Ύψος: | 157mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9405403900 |
| Βάρος: | 80g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, IEC 62471, PAHs, AZO Dyes/Amines, D.o.C EMC/CE, EMC, RoHS, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Υλικός: | ABS, Nylon, PC |
Σύνδεση