ABS power bank Jerry
Από
12,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 19,22 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7083-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS power bank Jerry"
ABS power bank with a capacity of 5.000mAh, Li-polymer battery, input of 5V/1000mA, and output of 1500mA/2100mA/5V. Including 5 blue LED power indication lights and a USB/micro USB cable (approx. 32 cm).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 25 |
| OuterBoxDimension: | 52 x 25 x 16 cm |
| OuterCartonDimension: | 52 x 25 x 16 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.81 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.1 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8507600000 |
| Βάρος: | 130g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 122mm |
| Πιστοποιητικά: | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC, IEC 62133, Sea-Safe Transport of Goods, MSDS, UN38.3, Air-Safe Transport of Goods, Cadmium, PCP, SCCP, D.o.C EMC/CE, EN55032:2015, EN 62368, BSCI |
| Πλάτος: | 72mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση