ABS pizza cutter Maurice
Από
1,99 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,46 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,46 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,05 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349526-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS pizza cutter Maurice"
ABS and PP pizza cutter with stainless steel 430 blade. Features a removable cassette that clicks open for easy cleaning and blade access. Packed in a recycled polybag.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 51 x 42 x 21 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 42 x 21 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 5600 |
| Ύψος: | 16mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000 |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 95mm |
| Πλάτος: | 92mm |
| Υλικός: | ABS, Stainless Steel 430, PP |
Σύνδεση