ABS personal alarm Harold
Από
2,59 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 3,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 3,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,97 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8575-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS personal alarm Harold"
ABS personal alarm with LED light. The alarm is activated by pulling out the pin. Batteries included.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 38 x 34 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 34 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 6000 |
| Ύψος: | 24mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8531109500 |
| Βάρος: | 27g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 65mm |
| Πιστοποιητικά: | IEC 62471, MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, D.o.c. EMC/UKCA, Nickel, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, BSCI |
| Πλάτος: | 46mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση