ABS pen holder with ballpen Rafael
Από
1,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,38 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,38 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,71 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9162-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS pen holder with ballpen Rafael"
ABS magnet pen holder and mobile phone holder, including ballpen. Blue ink. Packaged in gift box.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Country of Origin: | INDIA |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 47 x 33 x 20 cm |
| OuterCartonDimension: | 47 x 33 x 20 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.28 |
| Outlet: | ναι |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 150mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9608109200 |
| Βάρος: | 81g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, Cadmium, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS) |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση