ABS pedometer Tahir
Από
3,74 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8498-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS pedometer Tahir"
Pedometer with silicone wristband. Records steps (up to 99.999), calories, and distance (miles/km). Batteries included. DC:1.5V.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-LR54 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 150 |
| OuterBoxDimension: | 39 x 33 x 40 cm |
| OuterCartonDimension: | 39 x 33 x 40 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 300 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 15.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 7200 |
| Ύψος: | 14mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9029100000 |
| Βάρος: | 45g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 50mm |
| Πιστοποιητικά: | MSDS, EMC, Nickel, PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, BSCI |
| Πλάτος: | 28mm |
| Υλικός: | ABS, Silicone |
Σύνδεση