ABS pass holder Julius
Από
0,49 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,60 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,60 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3133-002999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS pass holder Julius"
ABS pass holder with a retractable cord of approx. 80 cm.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 24.5 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 24.5 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.99 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7 |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 90mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Πλάτος: | 46mm |
| Υλικός: | ABS, Nylon |
Σύνδεση