ABS pass holder Eric
Από
0,41 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,50 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,50 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,62 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3182-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS pass holder Eric"
ABS pass holder with a retractable cord of approx. 80 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 100 |
| OuterBoxDimension: | 48 x 20 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 48 x 20 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 11.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 10 |
| QuantityOnPallet: | 32000 |
| Ύψος: | 8mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909700 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση