ABS pass holder Bruno
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,63 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,63 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,02 € |
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 47.5 x 20 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 47.5 x 20 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9 |
| QuantityOnPallet: | 20000 |
| Ύψος: | 12mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200000 |
| Βάρος: | 19g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines |
| Υλικός: | ABS, Nylon |
Σύνδεση