ABS outdoor speaker Madison
Από
16,82 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 20,76 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 20,76 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 25,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172692-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS outdoor speaker Madison"
ABS outdoor speaker with carrying cord. 5W output, DC 5V input, 800mAh built-in rechargeable battery, and 3.5 hours of playing time. Working distance of 15-20 meters, signal-to-noise ratio of 75 dB. Frequency range: 100 Hz to 20 kHz. Includes 30 cm Type-C charging cable. Wireless connection technology: 4.2. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 51 x 27 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 51 x 27 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 25 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 900 |
| Ύψος: | 47mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Βάρος: | 150g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 144mm |
| Πλάτος: | 96mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση