ABS outdoor speaker Lynette
Από
18,34 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 22,64 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 22,64 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 28,07 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1172691-009999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS outdoor speaker Lynette"
ABS and PS outdoor speaker with multiple RGB light modes. IPX6 rated. 5W output, DC 5V input, 1200mAh built-in rechargeable battery, and 3.5 hours of playing time. Working distance of 15-20 meters, signal-to-noise ratio of 87 dB. Frequency range: 100 Hz to 20 kHz. Includes 30 cm Type-C charging cable. Wireless connection technology: 4.2. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 62 x 25.5 x 25 cm |
| OuterCartonDimension: | 62 x 25.5 x 25 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 10 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.45 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 240 |
| Ύψος: | 214mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8518210000 |
| Βάρος: | 745g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πλάτος: | 100mm |
| Υλικός: | ABS, PS |
Σύνδεση