ABS optical mouse Jodi
Από
5,83 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 7,20 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 7,20 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,93 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-8578-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "ABS optical mouse Jodi"
ABS wireless optical computer mouse, 2,4Ghz. An energy saving mouse with hidden Nano receiver and scroll wheel in the middle. Batteries included.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 30 |
| OuterBoxDimension: | 51.5 x 33.5 x 28 cm |
| OuterCartonDimension: | 51.5 x 33.5 x 28 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 120 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.2 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 2400 |
| Ύψος: | 21mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8471607000 |
| Βάρος: | 83g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 117mm |
| Πιστοποιητικά: | Battery 2006/66/EC, MSDS, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, Test Setup & EUT Photographs, EN 62471:2008 (LVD), RED (Radio Equipment Directive), D.o.C. RED, EMC, EN 62479:2010, EN 62368 |
| Πλάτος: | 57mm |
| Υλικός: | ABS |
Σύνδεση